🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Vikingská loď - Skákací hrad se skluzavkou pro děti

Inzerát č. 7440

Popis inzerátu Vikingská loď - Skákací hrad se skluzavkou pro děti

Zajistěte si nezapomenutelný zážitek pro vaše děti s naším Vikingským skákacím hradem! Tento skákací hrad nabízí nejen zábavu, ale také nezapomenutelné zážitky pro vaše děti včetně fotografií.

Skákací hrad vám přivezeme na místo konání akce, atrakci nafoukneme, vše vám vysvětlíme. Po skončení akce si pro skákací hrad dojedeme, sbalíme a odvezeme. Máte to zcela bez starostí.

Profesionální skákací hrad - Vikingská loď je vhodná pro děti od 3 od 8 let. Naráz může v lodi skákat až 8 dětí. Rozměry lodi jsou 7x4 metry s výškou cca. 5 metrů. Součástí půjčení je fukar, který musí být neustále v provozu při používání atrakce. Zdarma vám zapůjčíme prodlužovací kabel.

Rezervujte si termín na vaší letní akci. Skákací hrad vám dovezeme zdarma v okruhu 10 km. Větší vzdálenosti s drobným příplatkem na dopravu. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Nabízíme více jak 15 druhů skákacích hradů. Více informací rádi poskytneme emailem a telefonicky. Více detailů o skákacím hradu najdete na našich stránkách - https://hradprodeti*cz/nafukovaci-skluzavka-vikingska-lod/
Cena: 3000 Kč
Prodejce:
Tomáš B.
Tomáš B. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Půjčovny
Lokalita: Hustopeče nad Bečvou
Datum vložení: 19.01. 2024
Počet zobrazení: 85x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Vikingská loď - Skákací hrad se skluzavkou pro děti

Kategorie SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Půjčovny
Přidate do oblíbených
Vikingská loď - Skákací hrad se skluzavkou pro děti