🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Velký skákací hrad (pronájem profesionální atrakce)

Inzerát č. 4820

Popis inzerátu Velký skákací hrad (pronájem profesionální atrakce)

Hledáte velký skákací hrad pro dětskou oslavu (dny dětí, narozeniny, párty) nebo na svatbu, oslavu, dny obcí, spolky apod. Skvělá zábava pro děti na dlouhé hodiny.

Nabízíme více jak 12 druhů skákacích hradů. Více informací rádi poskytneme telefonicky, emailem apod.

Jedná se o velký profesionální skákací hrad o velikosti 5 x 6 metrů (výška 4 metry). Kvalitní skákací hrad, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy hop apod.). Určen až pro 10 dětí naráz. Součástí půjčení je fukar o výkonu 1,1 KWh. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací skákací hrad dovezeme až k Vám na oslavu, nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro skákací hrad přijedeme, sbalíme a odvezeme.

Cena pronájmu skákacího hradu je 3000,-Kč / 6 hodin (bez obsluhy). Do 10km dovezeme zdarma. Možno domluvit obsluhu za příplatek. Bližší informace najdete na stránkách http://hradprodeti-cz nebo je vám je rádi poskytneme telefonicky nebo emailem. Zabavte děti na celé hodiny ve skákacím hradě.
Cena: 3000 Kč
Prodejce:
Tomáš B.
Tomáš B. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Půjčovny
Lokalita: Hustopeče nad Bečvou
Datum vložení: 19.01. 2024
Počet zobrazení: 198x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Velký skákací hrad (pronájem profesionální atrakce)

Kategorie SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Půjčovny
Přidate do oblíbených
Velký skákací hrad (pronájem profesionální atrakce)