Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Inzerát č. 4817
Přidate do oblíbených
Cena: 490 Kč
Prodejce: MINOR stavební s.r. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SLUŽBY, CESTOVÁNÍ CESTOVÁNÍ ČR Dovolená ČR Stanování, Camping
Lokalita: České Budějovice 1
Datum vložení: 11.02. 2023
Počet zobrazení: 29x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Popis inzerátu Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice, levný penzion pro dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny a každého kdo hledá kvalitní levné penziony.

Levné ubytování v Českých Budějovicích nabízí komfortní ubytovací služby a přispěje k příjemné a levné dovolené na Jihu Čech.

Penzion České Budějovice vám poskytne ubytování za nejlepší dostupnou cenu, připraví chutné snídaně a nabídne možnost parkování osobních automobilů včetně dodávkových zdarma před ubytováním nebo za poplatek na uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice na jednu i více nocí má pokoje i apartmány kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a Wi-Fi internetem.

Levný penzion České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Nabízíme kvalitní ubytování na jednu a více nocí v Českých Budějovicích.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování můžete využít k prohlídce centra České Budějovice nebo o dovolené budete moci vyrážet do okolí, kde v oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických a kulturních památek.