Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce Vám přeje tým BazarExpress.cz    inzerujte s námi

Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Inzerát č. 6286

Popis inzerátu Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice, levný penzion na jednu i více nocí poskytuje kvalitní ubytovací služby rodinám s dětmi a je vhodný pro služební cesty i pracovní skupiny.

Penzion České Budějovice se nachází v tiché části, nedaleko výstaviště a centra města, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je nekuřácké, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a připojením k Wi-Fi internetu.

Ubytování v soukromí České Budějovice za nejlepší dostupné ceny si vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.

Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice lze využít k letní dovolené jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.
Cena: 890 Kč
Prodejce: MINOR stavební s.r. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Ubytování v ČR
Lokalita: České Budějovice 3
Datum vložení: 23.10. 2023
Počet zobrazení: 146x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Kategorie SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Ubytování v ČR
Přidate do oblíbených
Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION