Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

TV Hisense H65U8B, 163cm - neaktivní

Inzerát č. 3210

Popis inzerátu TV Hisense H65U8B, 163cm

Prodám TV Hisense H65U8B, úhlopříčka 163 cm, jako nová, bez krabice
Popis produktu
Se špičkovými televizory z řady Hisense U8 se rozmazaný obraz a nevýrazný zvuk stane minulostí. Obrazovka s technologií ULED používá extrémně jemné rozlišení, takže vykreslí ostře každý detail. Stmívatelné zóny pomohou vytvořit výraznější kontrast, a tím zlepší váš dojem při sledování filmu. O zvukovou stránku se postarají kvalitní vestavěné reproduktory. Abyste si i doma v obýváku mohli vytvořit atmosféru kinosálu, podporuje tento televizor prémiové technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Používejte své oblíbené aplikace nebo bezdrátově zrcadlete obraz ze svého telefonu díky chytré platformě VIDAA U. K ovládání můžete využít také hlasové povely nebo mobilní aplikaci. Třešničkou na dortu je elegantní design, díky kterému se televizor stane ozdobou každého interiéru.

Obraz bez kompromisů
Nechte se překvapit obrazem, který vám vaše stará televize nemůže nabídnout. Díky rozlišení 4K Ultra HD si vychutnáte každý detail svého filmu. I pokud budete sledovat pořady v nižším rozlišení, díky upscalingu zvládne televizor zvýšit počet pixelů.
Obraz bez kompromisů
Radost pohledět
Kvalitní panel se 100/120Hz frekvencí a 16 samostatně stmívatelnými zónami podsvícení se postará o perfektní podívanou. Pro ještě lepší kontrast a živost barev podporuje tento televizor funkci HDR včetně prémiových formátů HDR10+ a Dolby Vision.
Radost pohledět
Bezchybný zvuk
I bez použití přídavných reproduktorů si můžete vychutnat stereo zvuk, který vás vtáhne do děje. Model z řady U8 byl osazen dvojicí 15W reproduktorů a podporuje prostorový formát Dolby Atmos, který napodobí zážitek z kinosálů.
Bezchybný zvuk
Vše na dosah
Inteligentní platforma VIDAA U ve verzi 3.0 vám poskytne všechny funkce, které v dnešní době potřebujete, v rychlé a snadno ovladatelné podobě. Nepřijdete ani o oblíbené aplikace jako YouTube, Netflix, VOYO, Filmbox, LEPSI.TV nebo SledovaniTV.
Vše na dosah
Připraven na vše
Ovládejte televizor pomocí mobilního telefonu či hlasových povelů, bezdrátově streamujte svou obrazovku smartphonu nebo využívejte funkci HbbTV 2.0, kterou aktivujete pomocí červeného tlačítka na ovladači. Televizor podporuje připojení přes Wi-Fi a Bluetooth.
Připraven na vše
Vybroušený design
Extrémně tenké rámečky okolo obrazovky a elegantní stojan se snoubí v dokonale propracovaném designu řady U8. Na tento televizor se nebudete moci vynadívat, i pokud zůstane vypnutý.
Cena: 13490 Kč
Prodejce:
BazarExpress podpora
BazarExpress podpora ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: ELEKTRO AUDIO, VIDEO, TV TV, Projektory
Lokalita: Chomutov
Datum vložení: 18.03. 2022
Počet zobrazení: 172x

Parametry inzerátu TV Hisense H65U8B, 163cm

Kategorie ELEKTRO AUDIO, VIDEO, TV TV, Projektory
TV Hisense H65U8B, 163cm