Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce Vám přeje tým BazarExpress.cz    inzerujte s námi

Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

TOP
TOP

SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900 128Gb

Inzerát č. 6630

Popis inzerátu SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900 128Gb

Prodám NOVÝ, JEN VYBALENÝ, v krabici
SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900 128Gb

Prostor pro nekonečnou produktivitu
Přivítejte sérii tabletů Galaxy Tab S8 od společnosti Samsung. Okouzlí vás odolným a zároveň vysoce kompaktním designovým tělem, špičkovým výkonem a inovativním stylusem S Pen, jenž zcela změní způsob, jakým tablet ovládáte. Rovněž nebude nouze ani o skvělý zážitek z jeho sledování – nádherný displej a vyladěné reproduktory s hlubokými basy vás vtáhnou do děje a vytvoří miniaturní kinosál, ať už se vydáte kamkoli. Na výběr máte ze 3 velikostně odlišných modelů, takže rychle najdete ideálního pomocníka, splňujícího všechny vaše potřeby.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Stylus s magnetickou přitažlivostí
V balení s tabletem Galaxy Tab S8 získáte i dokonalého pomocníka – inovativní stylus S Pen, který díky magnetickému systému snadno připevníte na zadní stranu tabletu, kde se bude nabíjet a čekat na další použití – to zahrnuje jak vylepšený způsob ovládání, tak i kreslení, malování či psaní poznámek. To vše s ultra nízkou odezvou a pocitem, který se dá hrdě srovnat s použitím klasického pera a papíru.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Digitální zápisník zaznamená všechny nápady
Honí se vám každý den hlavou spousta nápadů, ale nestíháte si je zaznamenat? S tím je konec. Jednoduše využijte možností, které vám nabízí aplikace Samsung Notes, a pište si poznámky, jen tak si črtejte nebo kreslete – dokonce s možností automaticky převést ručně psaný text na strojové písmo, které je možné posléze snadno sdílet se svými kolegy, přáteli, rodinou nebo rovnou celým světem.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Pozvedněte svůj umělecký talent na novou úroveň
Nezbytnou součástí výbavy všech milovníků kreslení a malování se rychle stane funkcemi a nástroji nabitý software Clip Studio Paint. Práce s ním bude maximálně přirozená a stylus se ve vaší ruce brzy promění ve štětec s jehož pomocí přivedete k životu i ty nejkouzelnější fantazie. Z vašeho tabletu Galaxy Tab S8 nebo telefonu série S22 se tak stane dokonalé malířské plátno, které budete moci rychle zaplnit rozličnými tvary a barvami.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Buďte v centru pozornosti – kdekoliv, kdykoliv
Natáčíte často videoobsah, nebo vás jen nebaví neustále nastavovat vhodný úhel kamery během natáčení? S praktickou funkcí Auto Framing vás samotný objektiv kamery vždy udrží uprostřed záběru a dále se na vás soustředí i během pohybu. Stejně skvěle poslouží i během společných videohovorů s kolegy, přáteli či rodinou, kdy automaticky zaregistruje nově příchozí členy a oddálí přední objektiv tak, abyste se na obrazovku pohodlně vešli. To vám přinese pocit, jako kdybyste spolu skutečně byli v jedné místnosti.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Multitasking nové úrovně na jediné obrazovce
Potřebujete toho každý den zvládnout o trochu více? Žádný problém. Tablet Galaxy Tab S8 představuje řešení Multi Window, přinášející možnost otevření a volné přesouvání několika oken současně, takže si budete moci vytvořit dokonalý pracovní prostor přesně podle svých představ. Zúčastněte se videohovorů, zatímco si budete vedle v okně psát poznámky, skicovat nebo dál pokračovat v rozpracovaných projektech. To vše na prostorné obrazovce svého tabletu.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Ekosystém Galaxy přinese dokonalou spolupráci
Představte si dokonale propojený svět všech vašich zařízení Galaxy s uživatelským rozhraním One UI 4.1. Přistupujte ke stejným aplikacím na tabletech Galaxy Tab S8 a telefonech série Galaxy S22, připojte sluchátka Galaxy Buds a sledujte, jak se automaticky spárují, abyste mohli pokračovat v poslechu hudby nebo vyřídit důležitý telefonní hovor. Čeká na vás celá Galaxie možností, ve které vám již nic důležitého neuteče.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Úchvatně lehký, zábavou našlapaný
Galaxy Tab S8 je mimořádně kompaktní a lehký, což vám usnadní jeho přenos kamkoliv. To se bude hodit třeba během sledování oblíbeného multimediálního obsahu, pro který byl dokonale vyladěn. Ať už jde o špičkový displej s jasnými barvami a detailním rozlišením, nebo vylepšený zvuk s hlubokými basy, vždy si budete moci své oblíbené filmy, seriály, streamy nebo hudbu vychutnat v nejvyšší kvalitě – doma i na cestách. Design tabletu navíc vypadá jednoduše skvěle, takže kdykoliv jej vybalíte, všem ihned padne do oka.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Vytvořen pro dokonalý gaming kdekoliv
Dokonce i vášniví hráči her si s Tab S8 přijdou na své. Špičková plynulost pohybu se 120Hz displejem skvěle poslouží jak při hraní náročných titulů, tak i během procházení oblíbeného obsahu webu a sociálních sítí – třeba při sledování streamů, kde budete moci pochytit nové tipy a triky, jež posléze zahrnete do své vítězné strategie.

Samsung Galaxy Tab S8 / S8+ / S8 Ultra
Dosud nejodolnější tablet řady Galaxy Tab S
Společnost Samsung při návrhu tabletu neponechala nic náhodě, a vy se tak budete moci spolehnout na rozšířenou ochranu celého zařízení s rámečkem Armor Aluminium, kombinujícím perfektní odolnost proti mírným pádům, nárazům, oděrkám nebo škrábancům, a zároveň nekompromisní lehkost a kompaktnost zařízení. Snadno jej tak budete moci vzít i do náročnějších situací, než je klasická práce v kanceláři a přitom dát sbohem obavám z náhodného poškození.
Cena: 15990 Kč
Prodejce:
BazarExpress podpora
BazarExpress podpora ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: TABLETY, E-ČTEČKY Samsung
Lokalita: Jirkov
Datum vložení: 25.09. 2023
Počet zobrazení: 1218x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900 128Gb

Kategorie TABLETY, E-ČTEČKY Samsung
Stav Rozbaleno
Přidate do oblíbených
SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra SM-X900 128Gb