Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

RODINNÝ PADDLEBOARD

Inzerát č. 4541
Přidate do oblíbených
Cena: 5800 Kč
Prodejce: Josef Sykora ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SPORT, TURISTIKA VODNÍ SPORTY Ostatní
Lokalita: Třeboň I
Datum vložení: 11.12. 2022
Počet zobrazení: 31x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu

Kategorie SPORT, TURISTIKA VODNÍ SPORTY Ostatní
RODINNÝ PADDLEBOARD

Popis inzerátu RODINNÝ PADDLEBOARD

Prodám rodinný Paddleboard ZRAY X5 X-Rider XL 13'0 Je ježděný dvě sezony na Lužnici a jihočeských rybnících. Jednou lepený viz.foto. Jinak naprosto v pořádku včetně kompletní výbavy. /Do 50km jsem ochotný dopravit/
Paddleboard ZRAY X5 X-Rider XL 13'0 je velký nafukovací SUP plovák pro nejširší použití. Plovák o rozměrech 6"x36"x13' (15x91x396 cm) má výtlak 440litrů a váhu 15,5 kg. Díky svým rozměrům a maximální zátěži až 220kg nabízí tento plovák výtečnou stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Unese i dva lehké jezdce. Je lehce sbalitelný do úhledného balíčku.

Balení má rozměry (šířka, hloubka, délka): 42*30*100 cm.Rozměry nafouknutého plováku paddleboard ZRAY X5 X-RIDER XL 13'0''
Délka: 396 cm, šířka: 91 cm, výška: 15 cm, výtlak: 440 litrů

Plovák je možné nafouknout na optimální tlak 15 PSI.

Paddleboard je vybaven centrální odnímatelnou flosnou. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty, na stranách a zadní části má plovák D-ring kroužky. Povrch plováku je potažen příjemnou EVA nášlapnou vrstvou, která zajišťuje dostatečnou přilnavost a zamezuje uklouznutí.