🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Prodám šteňata Australský ovčák

Inzerát č. 7334

Popis inzerátu Prodám šteňata Australský ovčák

S velikou radostí představujeme naše krásná štěňátka ze spojení Secret Agent for Kascaro du Glacier des Pandas (import Francie) x Great Kascaro, oba rodiče jsou plně testovaní, oba mají čisté rentgeny, pravidelné vyšetření očí a také genetické vyšetření. Maminka Greis je naše jediná fenka, která žije jako rodinný pejsek. Zúčastnili jsme se s ní několika výstav kde byla vždy velmi úspěšná. Tatínek štěňat je velmi úspěšný importovaný pes z Francie, který žije také v rodině jako skvělý parťák. Naše Greis přivedla na svět neuvěřitelných 10 kuliček v barvě blue merle a černá trikolor. Štěňátko do nových domovů budou odcházet v 8 týdnech což je od 24.1.2024, budou čipovaná, očkovaná, několikrát odčervená, budou mít mezinárodní očkovací průkaz a certifikát o absolvování očního vyšetření. Pokud se k nám na štěňátka chcete přijet podívat, jste vítáni. Na požádání zašlu videa našich štěňátek. K zadání máme černé trikolrní kluky s ocáskem i bez, blue merle kluky s ocáskem i bez a černou trikolorní a blue merle holčičku bez ocásků.
Cena: Dohodou
Prodejce: Milada Fohlerová ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: ZVÍŘATA DOMÁCÍ ZVÍŘATA Psi a štěňata
Lokalita: Klášter Hradiště nad Jizerou
Datum vložení: 03.01. 2024
Počet zobrazení: 1661x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Prodám šteňata Australský ovčák

Kategorie ZVÍŘATA DOMÁCÍ ZVÍŘATA Psi a štěňata
Počet kusů 5
Přidate do oblíbených
Prodám  šteňata Australský ovčák