🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Pinnacle Studio Ultimate 21

Inzerát č. 7358

Popis inzerátu Pinnacle Studio Ultimate 21

Engineering & Simulation

Pinnacle Studio Ultimate 21 umožňuje zaznamenat obrazovku a poté ji přidat do videí. Obrazovku lze zaznamenat pomocí funkce Live Screen Capture a také umožňuje uživatelům přidat hlas při provádění akce. Tato působivá aplikace pro úpravu videa má více než 2000 video efektů. Tyto efekty jsou 2D i 3D a tyto efekty lze velmi snadno přidat do vašich videí. Má také spoustu filtrů a přechodů pro další přizpůsobení. Podporuje také vícevrstvé úpravy, které vám umožní kombinovat velké množství video a audio stop při vytváření jejich klipů. Pinnacle Studio Ultimate 21 má spoustu předvoleb a zásuvných modulů, které nabízejí různé možnosti přizpůsobení videa, včetně přechodů, paprsků, chvění, škrábanců a světelných efektů. Videa lze stabilizovat a ve scéně lze také zaměnit barvy pro odstranění nedokonalostí.

Pro osobní a domácí účely. Záruka na software 12 měsíců. Celoživotní použití. Můžeme se domluvit na instalace. Jako odměnu za nákup získáte „LibreOffice“ zdarma.
Cena: 500 Kč
Prodejce: Viorel Sandu ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Lokalita: Miškovice
Datum vložení: 07.01. 2024
Počet zobrazení: 117x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Pinnacle Studio Ultimate 21

Stav Použité
Kategorie PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Přidate do oblíbených
Pinnacle Studio Ultimate 21