Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Inzerát č. 4546
Přidate do oblíbených
Cena: 490 Kč
Prodejce: MINOR stavební s.r. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SLUŽBY, CESTOVÁNÍ CESTOVÁNÍ ČR Ostatní
Lokalita: České Budějovice 1
Datum vložení: 12.12. 2022
Počet zobrazení: 7x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu

Kategorie SLUŽBY, CESTOVÁNÍ CESTOVÁNÍ ČR Ostatní
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Popis inzerátu Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice, levné krátkodobé nebo i dlouhodobé ubytování se nachází za pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch, v klidném prostředí, nedaleko centra města, výstaviště a vysokoškolských kolejí VŠTE a je mezi penziony velice oblíbeno. Nabízí příjemné ubytovací služby jako kvalitní levné hotely v Českých Budějovicích.
Ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru, penzion vás každé ráno potěší a zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.
Penzion v Českých Budějovicích důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, pokoje i apartmány jsou nepřetržitě desinfikovány a udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Levný penzion Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky.
Ubytování České Budějovice Vám nabídne výborné snídaně v restauraci a uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.
Penzion Minor v Českých Budějovicích, nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1 - 4 osoby, je vhodný pro rodinnou dovolenou nebo jako krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro služební cesty a pracovní skupiny.
Pokoje i apartmány jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím. V celém objektu penzionu je k dispozici rychlý Wi-Fi internet.
Levné ubytování v penzionu České Budějovice lze během dovolené využít jako výchozí bod a příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.