🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - neaktivní

Inzerát č. 6285

Popis inzerátu Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování za nejlepší ceny. Ubytovací zařízení důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Pokoje a celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí, se snídaní a možností snadného parkování i dodávkových automobilů, pobyt se psem je možný po dohodě s recepcí.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice za nejlepší ceny, pro firemní pracovníky, služební cesty a pracovní skupiny.

Levný penzion České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1 - 4 osoby.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je kvalitně vybaveno vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém ubytovacím zařízení.

Apartmán České Budějovice nabízí nejlevnější ubytování v klidné části města, nedaleko centra i výstaviště, poblíž obchodní zóny, kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí rodinám s dětmi nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům na služební pracovní cestě prostorný dvoupokojový apartmán (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s minibarem, ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák je vybaven pohodlnou sedací soupravou a větší LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. SAT-LCD televize je k dispozici i v ložnici.

Levné ubytování České Budějovice vás každé ráno potěší a zpestří vám vstup do nového dne kvalitní snídaní za nejlepší cenu, dle vašeho výběru z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně při příjezdu na recepci.

Během ubytování v Českých Budějovicích si můžete prohlédnout historické centrum a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

V okolí levného penzionu Minor České Budějovice, se nachází mnoho zajímavých míst, pouhých 6 km se nachází město Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během Vaší dovolené rovněž stojí za návštěvu.

Příjemnou dovolenou vám poskytne ubytování České Budějovice levně, v tichém a klidném prostředí.
Využijte hotely a penziony České Budějovice jako ideální možnost odpočinku.
Cena: 890 Kč
Prodejce: MINOR stavební s.r. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Ubytování v ČR
Lokalita: České Budějovice 3
Datum vložení: 26.12. 2023
Počet zobrazení: 305x

Parametry inzerátu Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Kategorie SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Ubytování v ČR
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice