Nokia 2720 Flip Black

Inzerát č. 3494
Přidate do oblíbených
Cena: 1499 Kč
Prodejce: Vladimír Moudrý
Kategorie: Benešov
Lokalita: Benešov
Datum vložení: 08.05. 2022
Počet zobrazení: 7x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu

Kategorie MOBILY Nokia, Microsoft
Stav Nové
Počet kusů 1
Nokia 2720 Flip Black

Popis inzerátu Nokia 2720 Flip Black

Prodávám naprosto nový nepoužitý tlačítkový mobil NOKIA. Zakoupil ho senior, který posléze zjistil, že je pro něho velice složitý a vrátil se zpět k svému původnímu starému telefonu. Telefon přenechá případnému zájemci s velkou slevou. Původní cena 2 299Kč a prodám za 1 499Kč.
Popis:
Mobilní telefon, Displej 2,8" TFT 320x240, dvoujádrový procesor, RAM 0,5 GB, Vnitřní paměť 4 GB, Fotoaparát 2 Mpx, LTE, Bluetooth 4.2, GPS
Jednoduché a spolehlivé
Je to staré známé „véčko“ s některými novými vylepšeními. Důvěrně známé ovládání pomocí velkých tlačítek a velkého textu se snadno používá. Spolehlivě vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou.

Telefon, který vydrží
Klasické „véčko“ Nokia 2720 Flip se může pochlubit vynikající odolností a nadčasovým designem. Telefon je natolik kompaktní, že se vejde do kapsy nebo kabelky. Je vyrobený z pevného polykarbonátu, který je dostatečně silný, aby zvládl rány každodenního života.

Zvládněte věci rychleji
Volejte a odesílejte zprávy bez psaní. Po stisku tlačítka vám Asistent Google pomůže ovládat nejpoužívanější funkce telefonu jen hlasem.

Klid i při nouzových situacích
Pokud dojde k neočekávané situaci, nouzové tlačítko na telefonu Nokia 2720 Flip pomůže problém vyřešit. Stisknutím tlačítka se odešle nouzová SMS s uvedením aktuální polohy a zahájí se volání pěti nouzovým kontaktům z adresáře.

WhatsApp, Facebook a další
Základní aplikace, jako je Facebook a WhatsApp, jsou předinstalované, aby vám pomohly zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou. Navíc přichází s možností sdílet síť 4G i internet.