LOPATA VELKOOBJEMOVÁ S VÝSTUŽÍ XL

Inzerát č. 1831
Přidate do oblíbených
Cena: 43100 Kč
Prodejce:
PS sprint s.r.o.
PS sprint s.r.o. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: Moravany
Lokalita: Moravany
Datum vložení: 11.03. 2022
Počet zobrazení: 59x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu

Kategorie STROJE Zemědělská technika
Stav Nové
LOPATA VELKOOBJEMOVÁ S VÝSTUŽÍ XL

Popis inzerátu LOPATA VELKOOBJEMOVÁ S VÝSTUŽÍ XL

Lžíce je určena k manipulaci s lehkými materiály, jako je například štěpka, piliny, kůra, obilniny a jiné lehké materiály. Uplatnění nalezne
především při každodenní práci na farmě. Lžíce je oproti standartní verzi provedena ze silnějšího materiálu a doplněna o břit z Hardoxu
a vnitřní výztuhy. Díky použití ušlechtilé oceli a kvalitnímu zpracování lze individuálně vyrobit lžíci s objemem až 20 m3.
• Celek je vyroben z oceli S355 o síle 6 mm s výztuhami o síle 8 mm
• Lopatu je možné přizpůsobit dle přání zákazníka
• Pevný – přivařený úchyt
• Výztuže
• Břit Hardox

Adaptéry s různým typem uchycení - euro, JCB, Komatsu, Avant (Multione), Giant, Caterpillar(CAT), Bobcat, Manitou, Locust, Merlo, Takeuchi, Mecalac, Dieci, John deere, Kramer, Kubota, Liebherr, New holland, Schamffer, Terex, TUZ, Weidemann, Volvo, Atlas, Case, Schmidt, UNC, aj. neváhejte nás kontaktovat.

V nabídce další adaptery: Lžíce klapačka 4v1 (multifunkční lžíce), prosévací lžíce (katrovací), krmná lžíce, kleště na kulaté a hranaté balíky, paletizační vidle, zametací zařízení, kartáč, pluh, přidržovač kulatin, drapák na dřevo, lžíce vysokovýklopná, objemová a univerzální lžíce, mixér na beton, napichovací vidle na balíky, vidle na hnůj, hydraulické vidle, lopata s přidržovačem, aj.

Cena dle provedení a uchycení. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku, dle Vašich požadavků.

Moravany u Pardubic.
Osobní odběr /zaslaní na paletě.

Kontaktujte nás na tel.: 7 7 5 529 2 9 4