Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce Vám přeje tým BazarExpress.cz    inzerujte s námi

Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

LENOVO THINKPAD T440S

Inzerát č. 3059

Popis inzerátu LENOVO THINKPAD T440S

Prodám, super stav
Notebook Lenovo Thinkpad T440s Intel Core i7-4600U 2,1Ghz, 8 GB RAM, 250 GB SSD, 14" LED 1600x900, WIFI, BT, Webcam, Win 10 Prof.
Lenovo Thinkpad T440s
Intel Core i7-4600U 2,1Ghz, 8 GB RAM, 180 GB SSD, 14" HD+ LED 1600x900, Intel HD4400 až 1696MB, WIFI, BT, Webcam, 3G modem, Windows 10 Professional 64bit.

Špičkovým procesorem inovovaný notebook Lenovo v mobilní velikosti jako profesionálně zpracovaný stroj pro časté cestování firemních zaměstnanců či podnikatelů. Tento business stroj je opatřen inovativním hardwarem v pověstném černém šasi. To je pod povrchem celé zpevněno slitinovým rámem a nezapomnělo se ani na kovové závěsy LCD. Notebook LENOVO ThinkPad T440s je tedy předurčený pro náročné mobilní uživatele vyžadující naprostou spolehlivost, výkon na vysoké úrovni a efektivitu, kterou toto špičkové mobilní zařízení nabízí.

Jako většina profesionálních notebooků je s dokovacím konektorem, komfortní podsvícenou klávesnicí a zajímavá je i kombinace velkého multidokotykového touchpadu a trackpointu, kterou oceníte při ovládání na klíně. Notebook si pěkně přisunete k sobě a přitom si nemusíte lámat ruku na touchpadu. Zároveň máte ruce připravené v pozici pro okamžité psaní. Pro ukládání dat je určen nadstandardně rychlý pevný disk o kapacitě 180 GB typu SSD. Oproti předchozímu modelu T420 proběhla modernizace portů na vysokorychlostní verzi USB 3.0.

Lenovo přidalo Thinkpadům druhou baterii, výměna je tak možná za chodu !
Představeny byly konkrétně 3 modely ThinkPad T440s, T440 a X240, všechny tři notebooky poskytují velikou výdrž baterie a vylepšené řízení spotřeby. Technologie Power Bridge umožňuje uživatelům vyměnit externí baterii bez vypnutí počítače protože notebooky mají uvnitř druhou výkonnou založní baterii, která udrží notebook v provozu dokud nedojde k výměně hlavní baterie. . Přibylo také senzorů, které kontrolují systém počítače. Jedná se například o další G-senzor pro detekci nárazu, teplotní čidla pro detekci a řízení tepla, snímače napětí a senzory přepětí pro ochranu klíčových komponent.


Bohatý výkon na cesty poskytne technologicky reprezentativní procesor Intel Core i7 4600U s frekvencí 2,1GHz. Tento nástupce procesorů s jádrem Ivy Bridge je stavěn na vyspělých 3D tranzistorech vyráběných 22 nm procesem, čímž se značně snižuje energetická spotřeba na provoz a přichází s vyšší taktovací frekvencí. Technologie Intel Turbo Boost 2 se vyrovná i s velmi vysokým zatížením, kdy automaticky zvedne frekvenci. Budete mít tak stále velkou rezervu výpočetního výkonu. Výhodou je i v procesoru umístěná grafická karta Intel HD Graphics 4400. Notebook je dodáván s předinstalovaným operačním systémem Microsoft upg. Windows 10 Professional 64bit.
Cena: 5990 Kč
Prodejce:
BazarExpress podpora
BazarExpress podpora ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE NOTEBOOKY Notebooky
Lokalita: Jirkov
Datum vložení: 14.03. 2023
Počet zobrazení: 350x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu LENOVO THINKPAD T440S

Stav Použité
Kategorie PC, HRY, KONZOLE NOTEBOOKY Notebooky
Přidate do oblíbených
LENOVO THINKPAD T440S