🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Kombinovaný skákací hrad se skluzavkou (půjčení, pronájem)

Inzerát č. 4819

Popis inzerátu Kombinovaný skákací hrad se skluzavkou (půjčení, pronájem)

Nabízíme pronájem profesionálního skákacího hradu pro dětské oslavy (dny dětí, narozeniny, party) nebo na svatby apod. Skvělá zábava pro děti na dlouhé hodiny.

Nabízíme více jak 10 druhů skákacích hradů (ostatní inzeráty). Více informací rádi poskytneme telefonicky, emailem apod.

Velikost tohoto kombinovaného skákacího hradu je 3 x 4 metrů (výška 2,5 metru). Profesionální a kvalitní skákací hrad, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy hop apod.). Určen pro 4-5 dětí naráz ve věku 3-6 let. Součástí půjčení je fukar o výkonu 1,1 KWh a plachta pod skákací hrad. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací skákací hrad dovezeme až k Vám na oslavu, nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro skákací hrad přijedeme, sbalíme a odvezeme. Vše máte zcela bez starostí!

Cena pronájmu malého skákacího hradu se skluzavkou je 2000,-Kč / 6 hodin (bez obsluhy). Do 10km dovezeme zdarma. Vzdálenější místa za drobný příplatek na PHM. Více informací najdete na stránkách http://hradprodeti-cz nebo vám je rádi sdělíme telefonicky, emailem.
Cena: 2000 Kč
Prodejce:
Tomáš B.
Tomáš B. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Půjčovny
Lokalita: Hustopeče nad Bečvou
Datum vložení: 19.01. 2024
Počet zobrazení: 1245x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Kombinovaný skákací hrad se skluzavkou (půjčení, pronájem)

Kategorie SLUŽBY, CESTOVÁNÍ SLUŽBY Půjčovny
Přidate do oblíbených
Kombinovaný skákací hrad se skluzavkou (půjčení, pronájem)