🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Jansen AGF-180 mulčovač příkopový

Inzerát č. 7489

Popis inzerátu Jansen AGF-180 mulčovač příkopový

Sklopná - příkopová mulčovací sekačka za traktor se vyznačuje obzvláště robustní konstrukcí- má speciálně vyztuženou úhlovou převodovku dvě řady protiostří a nárazovou pojistku. Díky příčnému posunu sekačky je velmi snadné kosit příkopy, břehy, dokonce i šípky atd.
má šířku řezu 178 cm a je poháněn přídavným kloubovým hřídelem (v ceně). Lze jej pohybovat vlevo a vpravo a můžete jej posunout o 90 ° a dolů o 55 °. Pro tyto funkce potřebujete na traktoru dva hydraulické řídící obvody, jelikož má mulčovač dva dvojčinné hydraulické válce pro tento účel.
Výšku řezu je možné nastavit pomocí bočnic. Šestnáct speciálně tvrzených 1,2 kg kladiv vyřezává výstřižky na minimum...mulčovač už není s otvíracím zadním čelem= dříve ano teď ne-u takto veklých mulčovačů AGF to není dobré
Zabezpečujeme záruční také pozáruční servis, náhradní díly 100%
Aktuální cena pro ČR 85 860 Kč + DPH
☎ Pokud potřebujete poradit - PIŠTE, VOLEJTE !!! JSME TU PRO VÁS 777 / 807 / 406
Cena: 85860 Kč
Prodejce:
Jaroslav Olič
Jaroslav Olič ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: STROJE Zemědělská technika
Lokalita: Slaný
Datum vložení: 25.01. 2024
Počet zobrazení: 48x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Jansen AGF-180 mulčovač příkopový

Kategorie STROJE Zemědělská technika
Stav Nové
Počet kusů 1
Rok výroby 2024
Přidate do oblíbených
Jansen AGF-180 mulčovač příkopový