Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce Vám přeje tým BazarExpress.cz    inzerujte s námi

Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

Hra PS4 FIFA 23 CZ

Inzerát č. 4593

Popis inzerátu Hra PS4 FIFA 23 CZ

Jako nová, chybí papír v krabičce.
V EA SPORTS FIFA 23 se hráči mohou těšit na mužský i ženský šampionát FIFA World Cup, který je dostupný zdarma od 9.11.

Další ročník série FIFA přináší spoustu herních novinek, které si žádný správný fotbalista nenechá ujít. Zapoj se opět do bojů o ty nejprestižnější evropské či světové trofeje, upravuj a trénuj své hráče k dokonalosti a neboj se soupeřit s jinými online hráči!

Kariéra

Díky vylepšenému kariérnímu módu si můžeš užít ten nejlepší fotbalový zážitek. Spravuj své hráče, a to včetně těch nejlepších světových hvězd ve fotbale. Využij hráčských individualit a schopností k tomu, ať jsi to ty, kdo se bude na konci radovat z nově získané trofeje.

Ženské ligy

Poprvé v rámci série FIFA je možné si zahrát za ženské profesionální kluby. Přichází tak Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema. Rovněž i u žen byla použita nový technologie HyperMotion 2, která umožňuje dokonalou simulací reálných pohybů (platí u konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X/S).

Cross-Play

Nově nechybí ani hráči vyžadovaný crossplay. Hraj se svými přáteli či náhodnými hráči skrze platformy stejné generace a ukaž, kdo je pánem hřiště. Cross-Play bude k dispozici v režimech FUT DIvision Rivals, FUT Champions, FUT Ultimate Online Draft, FUT Online Friendlies, Online Friendlies a Online Seasons. U Cross-play hraní platí, že lze hrát v těchto variantách – PlayStation 4/Xbox One a PlayStation 5/Xbox Series X/S.

FIFA Ultimate Team

Jako každoročně, tak ani letos nebude chybět populární režim FIFA Ultimate Team. FUT tě spojuje s tím nejlepším obsahem ze skutečného fotbalu. Veškerý obsah se inspiruje reálným děním ve fotbalovém světě – skutečné výkony a turnaje.

VOLTA

Vylepšený režim VOLTA přináší naprosto ultimátní herní zážitek v rámci fotbalu mimo typické stadiony. Soupeř s jinými týmy například na ulici, na basketbalovém hřišti nebo na dalších netradičních místech. Režim VOLTA navíc umožňuje zcela individuální kličky a triky, jak soupeře oblafnout.

HyperMotion 2

Poprvé ve FIFA 23 je použita technologie HYPERMOTION 2, která dokáže realisticky simulovat obrovské množství pohybů a situací z reálných fotbalových zápasů. Hra se tak stává naprosto uvěřitelnou. FIFA 23 tak kombinuje a využívá přes 6000 speciálních animací, které dodávají celé hře na autenticitě. Nechybí tak nový systém driblování, mechanika zrychlení a další vychytávky, jak pro mužský, tak ženský fotbal.
Cena: 790 Kč
Prodejce:
BazarExpress podpora
BazarExpress podpora ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE KONZOLE, HER ZAŘÍZENÍ, HRY HRY SONY PLAYSTATION Ps4 - Sony PlayStation 4
Lokalita: Otvice
Datum vložení: 23.12. 2022
Počet zobrazení: 322x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Přidate do oblíbených
Hra PS4 FIFA 23 CZ