GRAMODESKY

Inzerát č. 4344
Přidate do oblíbených
Cena: V textu
Prodejce: Patrik Šálek ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: Liberec VI - Rochlice
Lokalita: Liberec VI - Rochlice
Datum vložení: 27.10. 2022
Počet zobrazení: 8x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu

Kategorie OSTATNÍ Pro co není rubrika
GRAMODESKY

Popis inzerátu GRAMODESKY

Dobrý den , Všem fanouškům mezinárodní hudby i ostatním co narazí na můj inzerát.Mám na prodej slušnou várku mezinárodních hitů od skupin jako je Madona,Abba a mnoho dalších.Taky mezi nima se najde vzácnost v podobě i klenotu od Antonína Dvořáka v podobě opery Rusalka. Ano kusy jsou staré, ale vcelku v zachovalém stavu, veškerý stav obalu desek je přiložen na obrázcích. Ceník zní následovně, od 250 - 5000 kčs za jeden vkus záleží také na tom co to je za skladbu a od jaké skupiny + beru v potaz rok vydání,stav desky apod... Přijde mi, že jsou gramodesky velmi podhodnocené u nás, přitom si zaslouží mnohem větší hodnotu, proto ty přestřelené ceny ,ale vemte v potaz, že to jsou klenoty na které už jen tak nenarazíte. Veškeré dotazy určitě miřte na můj telefon nebo na email určitě se můžeme domluvit i na ceně prostřednictvím telefonu,emailu nebo i osobního setkání, ty ceny jsou pouze orientační !!! Ale jen Vám chci objasnit proč tomu tak je. Přeji hezký den a doufám, že se Vám bude z mé nabídky něco líbit a budu se těšit na případné nabídky i o případném odkupu. JEŠTĚ PRO OBJASNĚNÍ, CO VŠECHNO MŮJ INZERÁT OBSAHUJE ZA NABÍZENÉ POLOŽKY URČITĚ ČTĚTE JSOU TAM NAPSÁNY I ORIENTAČNÍ CENY :
1)Antonín Dvořák - opera Rusalka
stav : velmi dobrý,praktický se desky nepoužívala. Cena : 2000 Kčs (pač jsou tam tři vydání)

2)ABBA : Skladby - Voulez-Vous
- Super Trouper
- 12 skladeb
Fernando,Hey Hey Helen,Tropical Loveland, SOS,Man in The Middle, Mamma Mia, Dancing Queen, I DO ...., Rock Me , Bang- A - Bommerang,So long. Celková cena :1000,-
-
3)Modern Talking - druhé album
4)Madona - Like a Virgin
- Breathless
- True Blue
Celková cena : 1500,-
5)C.C.Catch Celková cena : 250,-
6)Bananarama Celková cena : 250,-
7) World HIT PARADE : 250,-
8)Anna Rustikano : 250,-
9) Kim Collins : 250,-
Další fotky už se nevešly zašlu případně Emailem .