🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

FL Studio Producer Edition 2023

Inzerát č. 7359

Popis inzerátu FL Studio Producer Edition 2023

Engineering & Simulation
FL Studio Producer Edition 2023 je kompletní a plnohodnotná aplikace pro mastering zvuku, která vám umožní skládat, nahrávat, upravovat, aranžovat, mixovat a ovládat vysoce kvalitní hudbu. Dodává se s bohatou sbírkou inovativních nástrojů pro návrh zvuku, včetně virtuálních syntezátorů, akustické/syntetické baskytary, elektrické kytary a drnkacích strun, nástrojů pro sampler včetně piana, krájení beatů a mnoho dalšího. Je to skvělá digitální audio pracovní stanice, která hudebním skladatelům, producentům a DJům poskytuje nejrychlejší způsob, jak hudebním skladatelům, producentům a DJům pomoci transformovat jejich nápady do hudby a dokonce vytvářet nové žánry.


Pro osobně a domácí ucely. Záruka na software 12 měsíců. Celoživotní použití. Můžeme se domluvit na instalace. Jako odměnu za nákup získáte „LibreOffice“ zdarma.
Cena: 800 Kč
Prodejce: Viorel Sandu ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Ostatní
Lokalita: Miškovice
Datum vložení: 07.01. 2024
Počet zobrazení: 179x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu FL Studio Producer Edition 2023

Stav Použité
Kategorie PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Ostatní
Přidate do oblíbených
FL Studio Producer Edition 2023