🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Davinci 18

Inzerát č. 7009

Popis inzerátu Davinci 18

Engineering & Simulation
Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio je all-inclusive balíček s výkonnými a pokročilými funkcemi, kde uživatelé mohou provádět různé editační úlohy, barevné korekce, úkoly, vizuální efekty, úlohy pohyblivé grafiky a různé postprodukční zpracování zvuku prostřednictvím této jednoduché aplikace. Rozhraní aplikace je moderní a intuitivní, díky čemuž je učení a práce flexibilnější a pohodlnější, má nové funkce a vylepšení, z nichž nyní nabízí nové zpracování obrazu pro nejnovější širokou škálu HDR, výkonný zvukový engine, pohlcující pracovní postupy 3D zvuku a více. Poskytuje koloristům přístup k novým nástrojům pro hodnocení HDR, magické masce s umělou inteligencí a dalším. Fairlight modernizuje nástroje pro výběr editace založené na myši a klávesnici spolu s Fairlight Audio Core, vysoce výkonným audio enginem, který podporuje 2000 stop na jednom systému.

Záruka na software 12 měsíců. Celoživotní použití. Můžeme se domluvit na instalace. Jako odměnu za nákup získáte „LibreOffice“ zdarma. Jako odměnu za nákup získáte „LibreOffice“ zdarma.
Cena: 800 Kč
Prodejce: Viorel Sandu ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Lokalita: Miškovice
Datum vložení: 19.01. 2024
Počet zobrazení: 491x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Davinci 18

Stav Použité
Kategorie PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Přidate do oblíbených
Davinci  18