🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Corel Pinnacle Studio 26 Standard

Inzerát č. 7568

Popis inzerátu Corel Pinnacle Studio 26 Standard

Tato nová verze systému Pinnacle je rychlejší, lepší a efektivnější než kdykoli předtím - a za to vám patří velký dík. Na základě vaší zpětné vazby jsme produkt posílili a zaměřili se na nejdůležitější editační procesy, abychom dosáhli skutečných zlepšení v aspektech, které jsou pro vás opravdu důležité, a aby naše editace byla nejjednodušší a nejplynulejší za poslední roky. Pinnacle Studio 26 přináší hmatatelná vylepšení uživatelského prostředí, která jdou nad rámec jednoduchých oprav chyb a úprav uživatelského rozhraní - aktualizovali jsme strukturu produktu a provedli změny ve všech oblastech, od logiky chování přes správu zdrojů až po zcela nový Proxy kodek. Užijte si zjednodušený pracovní postup s výrazně lepší stabilitou, výkonem a snadným používáním a soustřeďte se výhradně na kreativní stránku střihu videa!
Cena: 1500 Kč
Prodejce: Viorel Sandu ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Lokalita: Miškovice
Datum vložení: 30.01. 2024
Počet zobrazení: 64x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu Corel Pinnacle Studio 26 Standard

Stav Nové
Kategorie PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Přidate do oblíbených
Corel Pinnacle Studio 26 Standard