🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

CINEMA 4D Studio

Inzerát č. 7360

Popis inzerátu CINEMA 4D Studio

Engineering & Simulation
Pro osobní a domácí účely.
CINEMA 4D Studio má instalační proces, který bude nějakou dobu trvat, a jakmile bude hotový, uvítá vás profesionálně vypadající uživatelské rozhraní s velmi dobře organizovaným uspořádáním. Rozhraní se skládá z lišty nabídek, různých různých tlačítek a také několika panelů pro zobrazení různých informací a objektů, na kterých právě pracujete. Má velmi dlouhý seznam objektů, které můžete použít ve svých projektech. CINEMA 4D Studio má 2D a 3D přichycení a navíc je možné přidávat snímky a pohyblivé klipy. Můžete povolit proces automatického klíčování a začít zaznamenávat aktivní objekty. Můžete také přidávat a spravovat záložky a značky. Celkově CINEMA 4D Studio je působivá aplikace, která se používá k vytváření, úpravám a animaci 3D objektů a postav.
Cena: 500 Kč
Prodejce: Viorel Sandu ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Lokalita: Miškovice
Datum vložení: 07.01. 2024
Počet zobrazení: 110x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu CINEMA 4D Studio

Stav Použité
Kategorie PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Úprava videa
Přidate do oblíbených
CINEMA 4D Studio