Děkujeme, že inzerujete s námi, pomáháte tím s rozběhem webu. U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 

Běžeecký pás LOOP08

Inzerát č. 4615
Přidate do oblíbených
Cena: Dohodou
Prodejce: Šobrová ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SPORT, TURISTIKA BĚHÁNÍ, JOGGING Ostatní
Lokalita: Krnov
Datum vložení: 01.01. 2023
Počet zobrazení: 5x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu

Kategorie SPORT, TURISTIKA BĚHÁNÍ, JOGGING Ostatní
Běžeecký pás LOOP08

Popis inzerátu Běžeecký pás LOOP08

Prodám běžecký pás značky LOOP08, vhodný pro domácí použití. Používaný v bytě a bez rušení sousedů, udržovaný, ve skvělém stavu (kupovaný v 10/2020).
Je moderní, lehký a má intuitivní použití. S použitím designu moderních mobilních telefonů, byl trenažér navržen v nejvíce elegantní podobě, tj. tenké tělo s vestavěným digitálním displejem - bez horního rámečku, velikého displeje a podpěradel. Po vertikálním umístění zabírá trenažér pouze 0,06 m2 povrchu. HMS LOOP08 je velmi lehký a praktický, což umožňuje neomezené přenášení a uskladnění kdekoli.
Má intuitivní systém spouštění tréninku a moderní systém řízení rychlosti. Stačí vyjít na pás trenažéru, abychom toto zařízení spustili. Když se přiblížíme k displeji, rychlost se zvýší, ale pokud budeme blíže zadní části trenažéru, pak se rychlost sníží. Displej informuje o vzdálenosti, době tréninku a počtu kroků. Model je velmi tichý, hladina hluku je pouhých 65 dB.
Foto ilustrační, v případě zájmu zašlu aktuální