🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

Azyl pro milence České Budějovice - neaktivní

Inzerát č. 6288

Popis inzerátu Azyl pro milence České Budějovice

Azyl pro milence České Budějovice nabízí 3 hodinové denní milenecké ubytování za příjemnou cenu v době od 9.00 do 15.00 hodin. Důsledně dbáme na diskrétnost, proto není třeba se ničeho obávat.

Milenecký azyl České Budějovice najdete ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě, kde by vás nemněl potkat nikdo z vašich známých.

Na recepci hodinový hotel České Budějovice může hotově zaplatit a vyzvednout klíče od pokoje pouze jeden z partnerů. Po ukončení pobytu stačí uzamknout pokoj a uložit klíče na určené místo.

Velkou výhodou mileneckého ubytování v Českých Budějovicích je skryté diskrétní parkování zdarma v objektu na uzavřeném parkovišti.

Hodinové hotely České Budějovice nejsou prioritně určeny jen mileneckým párům (žena a muž), ale také pro (dva pány) nebo (dvě dámy), všem je to jedno a pro každého jste běžnými klienty penzionu.

Pokoje azylu pro zamilované České Budějovice jsou nekuřácké. Pro případné kuřáky jsou k dispozici kuřácké koutky na zahradě azylu.

Diskrétní ubytování v Českých Budějovicích není určeno k výdělečným účelům profesionálů ani neumožňuje pořádání společných akcí.
Cena: 720 Kč
Prodejce: MINOR stavební s.r. ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: SEZNAMKA Flirt On hledá Ji
Lokalita: České Budějovice 3
Datum vložení: 26.12. 2023
Počet zobrazení: 954x

Parametry inzerátu Azyl pro milence České Budějovice

Kategorie SEZNAMKA Flirt On hledá Ji
Azyl pro milence České Budějovice