🚀Děkujeme, že inzerujete s námi, 🤝Zde je místo pro 🛍️Bezpečný a Důvěryhodný Nákup a Prodej. 🔍U vašeho inzerátu doporučujeme kliknout na - Sdílet na FB 🚀

ADAPT Builder 2019

Inzerát č. 7060

Popis inzerátu ADAPT Builder 2019

Engineering & Simulation
ADAPT Builder 2019 je průmyslová standardní aplikace pro 3D modelování, analýzu a návrh pro navrhování a modelování betonových konstrukcí. Jedná se o šikovný nástroj pro 3D modelování metodou konečných prvků a návrh podlah vícepodlažních budov s následným napětím pro gravitace a také boční zatížení. Jedná se o vysoce spolehlivou a přesnou aplikaci, která poskytuje správné umístění, množství a délku výztuže potřebné pro stavbu. Tento skvělý nástroj je speciálně navržen pro rychlé modelování betonových konstrukcí a umožňuje přidání natažení před nárazem nebo po natažení k jakémukoli prvku nebo nosníku na jakékoli úrovni.Záruka na software 12 měsíců. Celoživotní použití. Můžeme se domluvit na instalace. Jako odměnu za nákup získáte „LibreOffice“ zdarma.
Cena: 500 Kč
Prodejce: Viorel Sandu ( tel.:  ... zobrazit)
Kategorie: PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Grafika a design
Lokalita: Miškovice
Datum vložení: 19.01. 2024
Počet zobrazení: 89x
Aby jste mohli odeslat dotaz prodejci, musíte se nejprve přihlásit. Pokud nejste registrování můžete se registrovat zde.

Parametry inzerátu ADAPT Builder 2019

Stav Použité
Kategorie PC, HRY, KONZOLE SOFTWARE Grafika a design
Přidate do oblíbených
ADAPT Builder 2019